Karanlık Mağara Oyunu

Oyunu Başlat
BENZER OYUNLAR
Karanlık Mağara Oyunu

Macera dolu zaman geçirdikleri çok farklı mağaralardan her zaman başarılı sonuçlar çıkaran ateş ve su bu sefer oldukça zorluklarla kaplı olan mağaraya giriş yaparak buradan kurtulmayı planlıyorlar,her tarafın kapkara olduğu zorlu yerden sadece kendi çevrelerinde bulunan ışıkla ilerleme kaydeden ateş ve suya sizde yardımcı olarak tuzağa düşmeden çıkış kapısına ulaştırmanız gerekiyor,yön ve A-W-S-D tuşları ile yönlendireceğimiz kahramanlarla sizde bu maceraya katılın ve bol olarak topladığınız renkli elmaslarla çıkış kapısına ulaşıp www.atesvesu1.com oyunu tamamlayınız,iyi eğlenceler..


REKLAMLARREKLAMLAR
YORUMLAR
Isim :
Sagdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.

Oyun sitemiz ziyaretçilerimizin ateş ve su oyunlarını oynamaları için en iyi hale getirilmiştir. Sitemizdeki birçok oyun ateş ve su maceralarının serileri şeklindedir. Hepside birbirinin devamı niteliğindedir. Oyunlarında labirentte mahsur kalan ikiliyi kurtarma görevlerini iki arkadaş birlikte yapmanız gerekmektedir. Yapacağınız görevleri bazen siz bazen de diğer oyuncu arkadaşınız yapmalıdır. İki kişilik en iyi oyunlardan olan ateş ve su oyunları oynanabilirlik ve görüntü kalitesi yönünden de çok iyidir. Aslında sitemizdeki tüm oyunların kalitesi yükseltir. Oyuncuların en iyi oyunları oynamaları için özenle seçilmişlerdir. Ateş ve su oyunlarının tamamı mevcuttur ve yeni çıkan oyunlar oldukça sitemizde güncellemeler yapılmaktadır.

Ateş ve su 1 Ateş ve su 1 | Ateş ve su 2 | Ateş ve su 3 | Ateş ve su 4 | Ateş ve su 5 | Ateş ve su 6 | Sinirli Ateş Ve Suateş ve su mantarda oyunları oyna ateş ve su 5 horoz dövüşü oyunları altın kalp avcısı oyunları oyna pamuk prenses ve zuma oyunu oyna v oyunları asker oyunu oyna komik ateş ve su oyunları roket oyunu sinirli ateş ve su