Ateş Ve Su Buluşma Noktası Oyunu

Oyunu Başlat
BENZER OYUNLAR
Ateş Ve Su Buluşma Noktası Oyunu

Birliktelikleri büyük bir engellerle sonlanmış olan ateş ve suyu sizde beraber buluşturarak onların çok mutlu olmalarını sağlayabilirsiniz,size sunulan her bölümde ateş ve suyun buluşma noktası belirleyince bu iki kahramanı kısa zamanda beraberliklerini sağlayabilirsiniz,yapmanız gereken yön tuşlarını kullanarak ilerletirken karşılarına çıkan tehlikeli tuzaklarıda shift tuşu ile yardımcı olup zamanıda ayarlayarak kavuşmalarını sağlamalısınız,tehlikeye önce arkadaşlarını gönderecek olan suya sizde zarar görmemesini sağlayın ve www.atesvesu1.com da onların birleşimlerini sağlayın,sizlere bol şanslar..


REKLAMLARREKLAMLAR
YORUMLAR
Isim :
Sagdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.

Oyun sitemiz ziyaretçilerimizin ateş ve su oyunlarını oynamaları için en iyi hale getirilmiştir. Sitemizdeki birçok oyun ateş ve su maceralarının serileri şeklindedir. Hepside birbirinin devamı niteliğindedir. Oyunlarında labirentte mahsur kalan ikiliyi kurtarma görevlerini iki arkadaş birlikte yapmanız gerekmektedir. Yapacağınız görevleri bazen siz bazen de diğer oyuncu arkadaşınız yapmalıdır. İki kişilik en iyi oyunlardan olan ateş ve su oyunları oynanabilirlik ve görüntü kalitesi yönünden de çok iyidir. Aslında sitemizdeki tüm oyunların kalitesi yükseltir. Oyuncuların en iyi oyunları oynamaları için özenle seçilmişlerdir. Ateş ve su oyunlarının tamamı mevcuttur ve yeni çıkan oyunlar oldukça sitemizde güncellemeler yapılmaktadır.

Ateş ve su 1 Ateş ve su 1 | Ateş ve su 2 | Ateş ve su 3 | Ateş ve su 4 | Ateş ve su 5 | Ateş ve su 6 | Sinirli Ateş Ve SuŞirin ve Şirine oyunları son dinazor oyna ateş ve su mantarda oyunu frikik oyunları oyna kalpdeki ateş ve su oyunu uçak parkı araba oyunu güneş topla oyunu bal zuma oyna koyun atlama oyunu oyna