Ateş ve Su 5 Oyunu

Oyunu Başlat
BENZER OYUNLAR
Ateş ve Su 5 Oyunu

Ateş ve su 5 yukarıdan NUR edasında bir ışık teması ile geldi. Bu görüntü bizlere ateş ve su tiplemelerinin korumada fikrini veriyor.Çok uzatmadan oyuna geçelim. Oyunda ateş aşağıda , su yukarıda başlıyor. Su AWD ateş yön tuşlarını kullanıyor. Su ateşten , ateşde sudan uzak duracak. Bazı bölümleri geçerken anahtarları birbirine yardım manasında kullanacaklar. Yoksa tek başına hem su hemde ateş bölümü geçemez. Kısacası ateş ve su 5 oyununda bol yardımlaşma var. www.atesvesu1.com ile ateş ve su 5 oyna.


REKLAMLARYORUMLAR
Isim :
Sagdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

melis (09.10.2014) demiş ki ;
niye bu kadar geç kaldı

zelal (05.10.2014) demiş ki ;
Ben bu oyunu çok oynadım o yüzden biliyorum çok güzel ;)

melek (01.10.2014) demiş ki ;
iyi oyun :D

elif (30.09.2014) demiş ki ;
ateş ve su oyunlarını çok seviyoruz

seda (26.09.2014) demiş ki ;
SUPERRRR...............................

damla nur (24.09.2014) demiş ki ;
bebek işi

zeynep (19.09.2014) demiş ki ;
çooooooooook güzeeeeeeeeelllllll

hatice (17.09.2014) demiş ki ;
GUUUUUUZZEEELL

canan (15.09.2014) demiş ki ;
GÜZEL BİR OYUN

deniz (15.09.2014) demiş ki ;
GUZEL

yorumlar

Oyun sitemiz ziyaretçilerimizin ateş ve su oyunlarını oynamaları için en iyi hale getirilmiştir. Sitemizdeki birçok oyun ateş ve su maceralarının serileri şeklindedir. Hepside birbirinin devamı niteliğindedir. Oyunlarında labirentte mahsur kalan ikiliyi kurtarma görevlerini iki arkadaş birlikte yapmanız gerekmektedir. Yapacağınız görevleri bazen siz bazen de diğer oyuncu arkadaşınız yapmalıdır. İki kişilik en iyi oyunlardan olan ateş ve su oyunları oynanabilirlik ve görüntü kalitesi yönünden de çok iyidir. Aslında sitemizdeki tüm oyunların kalitesi yükseltir. Oyuncuların en iyi oyunları oynamaları için özenle seçilmişlerdir. Ateş ve su oyunlarının tamamı mevcuttur ve yeni çıkan oyunlar oldukça sitemizde güncellemeler yapılmaktadır.

Ateş ve su 1 Ateş ve su 1 | Ateş ve su 2 | Ateş ve su 3 | Ateş ve su 4 | Ateş ve su 5 | Ateş ve su 6 | Sinirli Ateş Ve Sukomik ateş ve su oyna ateş ve su elma bahçesinde oyna balonlara Özgürlük oyunları akıllı sistem oyunu kale savunma oyunları oyna alevlerin arasında oyunu altın kalp avcısı oyunları kurukafa patlatma oyunu kurbağanın başarısı oyunu kırmızı ve mavi prens oyunu