Ateş ve Su 1 Oyunu

Oyunu Başlat
BENZER OYUNLAR
Ateş ve Su 1 Oyunu

En çok sevilen 2 kişilik macera oyunu olan ateş ve su 1 ile oyunun anlatımına başlıyoruz. Oyun Ateş alevinin yazıları verdiği efektteki görüntü ile görünüyor.Oyun 2 karakterinde yardımlaşması ile ileriki levellere ilerliyor. Yani oyunda yardımlaşma ve teavün olaylarını sıkca göreceğiz. Bazı oyunlarda gördüğümüz sadece kendini düşünme yönü burda yok. Oyunda \"SU\" karakteri A,S,D,w ile oynarken \"Ateş\" tiplemesi de yön tuşları ile ilerlemektedir.1. levelde 5 adet ateşin 5 tane de suyun elması var. Bunların ardından ilk bölüm bitiyor.Bölümler ilerledikce oyunun zorlaştığını görebiliyoruz. Türkiye\'nin yeni ateş ve su 1 sitesi olan www.atesvesu1.com ile sizde eğlenin.


REKLAMLARREKLAMLAR
YORUMLAR
Isim :
Sagdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.

Oyun sitemiz ziyaretçilerimizin ateş ve su oyunlarını oynamaları için en iyi hale getirilmiştir. Sitemizdeki birçok oyun ateş ve su maceralarının serileri şeklindedir. Hepside birbirinin devamı niteliğindedir. Oyunlarında labirentte mahsur kalan ikiliyi kurtarma görevlerini iki arkadaş birlikte yapmanız gerekmektedir. Yapacağınız görevleri bazen siz bazen de diğer oyuncu arkadaşınız yapmalıdır. İki kişilik en iyi oyunlardan olan ateş ve su oyunları oynanabilirlik ve görüntü kalitesi yönünden de çok iyidir. Aslında sitemizdeki tüm oyunların kalitesi yükseltir. Oyuncuların en iyi oyunları oynamaları için özenle seçilmişlerdir. Ateş ve su oyunlarının tamamı mevcuttur ve yeni çıkan oyunlar oldukça sitemizde güncellemeler yapılmaktadır.

Ateş ve su 1 Ateş ve su 1 | Ateş ve su 2 | Ateş ve su 3 | Ateş ve su 4 | Ateş ve su 5 | Ateş ve su 6 | Sinirli Ateş Ve Suhayaletli labirent oyunu yıldız savaşları oyunları hayalet toplar oyunu oyna savaşçıların kralı koyunların balonları oyunu oyna dağ komandosu oyunları oyna enerji bağla oyna renkli küpler oyunu oyna karanlıkda kaybolanlar oyna ejderin elmasları oyunları